logologo
close
logo

OSIĄGNIĘCIA

— 2018 / 2019 —

 

 

 

 

Laureaci konkursów szkolnych, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych w roku szkolnym 2018/2019

 

 

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy w Lublinie "Jak Wieniawski"

 

III nagroda - Stanisłw Neel Borek kl. IV/6, uczeń p. Julity Sokołowskiej (klasa skrzypiec)

 

Szkolny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu ,,Muzyka w wykonaniu najmłodszych’’ - Warszawa 03 czerwca 2019r.

 

I MIEJSCE

Hanna Bartnik kl. II /6  ucz.p. A. Dudka

Mikołaj Markowski kl. II/6  ucz.p. B. Moryto

II MIEJSCE

Julia Chmurska kl. I/6  ucz. p. J.Tuszyńskiego

Hanna Czerwieniec  kl. I/6  ucz. p. A. Wilczyńskiej

Maksymilian Tomczyk  kl. II/6   ucz. p. A. Kowal

III MIEJSCE

Maria Darmetko kl. I/6   ucz. p. J. Tuszyńskiego

Jagoda Mazur kl. I/6 ucz.p. A. Wilczyńskiej

Aleksandra Matlas kl. II/6  ucz.p. A. Wilczyńskiej

WYRÓŻNIENIE

Michał Ciemniecki kl.I/6  ucz. p. J. Tuszyńskiego

Adam Knapik kl. I/6  ucz. p. B. Moryto

Zuzanna Woźniak kl. I/6  ucz. p. A.Buszty-Bąk

Maria Radomska kl. II/6  ucz. p. H.Sajdak

Hanna Rogozińska kl. II/6  ucz. p. H.Sajdak

Konrad Jędrzejczyk kl. I/4  ucz. p. A. Wilczyńskiej

 

X Edycja Konkursu "Jeden z dzisięciu" poświęconego życiu i twórczości Stanisława Moniuszki - Sochaczew 24 maja 2019r.

 

II miejsce - Rozalia Sobota kl. IV/4

 

VIII Festiwal Pianistyczny z fortepianu dodatkowego - Warszawa 24 maja 2019r.

 

I nagroda - Zuzanna Kosciuszko kl. VI/6

II nagroda - Grzegorz Płuciennik kl. IV/4

III nagroda ex aequo - Dominika Gołasiewicz kl. IV/4 i Barbara Styczek kl. VI/6

Wyróżnienie - Karolina Cicha kl. IV/4  i Kinga Gabryś kl. VI/6

 

Nagroda publiczności:

I miejsce - Zuzanna Kościuszko kl. VI/6

II miejsce - Dominika Gołasiewicz kl. IV/4

 

XVII Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów - Żyrardów 23-25 maja 2019r.

 

II nagroda ex aequo

Maria Barzon kl. III/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

 

V Ogólnopolski Konkurs "Miniatura wiolonczelowa" - 27-28 kwietnia 2019r.

 

II nagroda

Maja Chrostek kl. III/6, uczennica p. Małgorzaty Sęk

 

XII Ogólnopolski  Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia „MISTRZ KLAWIATURY”- Warszawa 25-26 kwietnia 2019r.

 

III miejsce

Mikołaj Markowski kl. II/6,  uczeń p. Beaty Moryto (klasa fortepianu)

 

V Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" - Warszawa 17 kwietnia 2019r.

 

Wyróżnienie

Natalia Michalak kl. II/6, uczennica p. Aleksandra Wilgosa

Nela Ponikiewska kl. IV/6, uczennica p. Anny Talarico

Rafał Hernik kl. II/4,uczeń p. Anny Talarico

 

III nagroda

Dominika Gołasiewicz kl. IV/4, uczennica p. Aleksandra Wilgosa

 

VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży im. Béli Bartóka - Warszawa 22-24 marca 2019r.

 

III miejsce - Maria Barzon kl. III/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

 

XII Ogólnopolski Konkurs uczniów wszystkich specjalności „Mały czy duży wirtuoz?” - Warszawa 11-12 marca 2019r.

 

II miejsce

Ewa Fic kl. I/6, uczennica p. Inny Bednarczuk (klasa skrzypiec) ; Akompaniator p. Jan Badaj

Olena Wierchowicz kl. V/6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej (klasa fortepianu)

 

III miejsce

Nikola Małecka kl. II/6, uczennica p.Aleksandry Kitowskiej (klasa fletu); Akompaniator p. Agnieszka Korpyta

Szymon Mazurek kl. III/6, uczeń p. Krzysztofa Krajewskiego (klasa klarnetu); Akompaniator p. Jan Badaj

Wiktoria Musiał kl. V/6, uczeń p. Krzysztofa Krajewskiego (klasa klarnetu); Akompaniator p. Jan Badaj

Zuzanna Kościuszko kl. VI/6, uczennica p.Aleksandry Kitowskiej (klasa fletu); Akompaniator p. Agnieszka Korpyta

Maria Barzon kl. III/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

Zofia Dołżyńska kl. III/6, uczennica p. Beaty Moryto (klasa fortepianu)

Izabela Bargieł kl. IV/4 uczennica p. Beaty Moryto (klasa fortepianu)

 

Wyróżnienie

Dobrawa Baszczak kl. VI/6, uczennica p. Hanny Kacprzak-Ryfczyńskiej (klasa skrzypiec); Akompaniator p. Jan Badaj

 

IV Ogólnopolski Drużynowy Konkurs Kształcenia słuchu w Nadarzynie - 16 marca 2019r.

 

Wyróżnienie I: Izabela Bargieł kl. IV/4, Rozalia Sobota kl. IV/4

Wyróżnienie II: Dominika Gołasiewicz kl. IV/4, Grzegorz Płuciennik kl. IV/4

 

XXI Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha - Warszawa 25 stycznia 2019r.

 

Dyplom Laureata II nagrody: Luong Au Dung Nguyen kl. VI/6 , uczeń  p. Heleny Sajdak (klasa fortepianu)

Dyplom Laureata III nagrody: Maria Barzon kl. III/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

Dyplom wyróżnienie: Hanna Czerwieniec kl. II/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

 

XVI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO - Warszawa 29.11 - 1.12.2018r.

 

Dyplom za zdobycie wyróżnienia dla duetu w składzie: Olena Wierchowicz kl. V/6 i Rozalia Sobota IV/4, uczennice p. Jolanty Ptasińskiej (klasa fortepianu)

 

XI Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów Szkół Muzycznych I st. - Warszawa 28.11.2018r.

 

Dyplom uczestnictwa z wyróżnieniem III stopnia: Nela Ponikiewska, kl. IV/6, uczennica p. Anny Talarico (klasa gitary)

 

IV Szkolny Konkurs Solfeżowy - Warszawa 26-27 listopada 2018r.

 

Grupa młodsza:
1 miejsce: Szymon Mazurek kl. III/6

2 miejsce: Jakub Gołasiewicz kl. IV/6

3 miejsce  ex aequo: Maja Kazanecka kl. IV/6, Magdalena Kulik kl. II/6,

Michalina Matyjasik kl. IV/6

wyróżnienia: Lidia Bargieł kl. III/6, Michał Charczuk kl. IV/6, Agata Dudziak kl. III/6, Zuzanna Kordowska kl. IV/6, Aleksandra Leśnik kl. IV/6, Łucja Michalak kl. 4/6, Agata Pytlos kl. III/6

 

Grupa starsza:

1 miejsce  ex aequo: Zuzanna Kościuszko kl. VI/6, Helena Michalak kl. V/6

2 miejsce: Magdalena Wyszyńska kl. VI/6

3 miejsce  ex aequo: Izabela Bargieł kl. IV/4, Sophie Encina kl. VI/6, Dominika Gołasiewicz kl. IV/4, Barbara Styczek kl. VI/6

 

26 Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu - Sochaczew 20-25.11.2018r.

 

Nagroda Stulecia Odzyskania Niepodległości za najlepsze wykonanie Poloneza B-dur Fryderyka Chopina: Maria Barzon, kl. III/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

Laureat XXVI Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego na Mazowszu: Maria Barzon, kl. III/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

 

XI Międzyszkolny Konkurs „Miniatura Fortepianowa” - Warszawa 17.11.2018r.

 

III nagroda (Grupa III): Rozalia Sobota kl. IV/4, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej (klasa fortepianu)

Wyróżnienie (Grupa I): Aleksandra Matlas kl. II/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

Wyróżnienie (Grupa II): Maria Barzon kl. III/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

 

IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I Pierwszak Może Być Mistrzem” - Warszawa 9-10.11.2018r.

 

Dyplom Mistrza: Aleksandra Matlas kl. II/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

Dyplom Małego Mistrza: Hanna Czerwieniec kl. II/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

 

 

— 2017 / 2018

 

 

 

Laureaci konkursów szkolnych, regionalnych, ogólnopolskich
i międzynarodowych w roku szkolnym 2017/2018

 

II Międzyszkolny Konkurs Kompozytorski 15 czerwca 2018 r.

I Miejsce - Grupa Młodsza - Rozalia Sobota kl. III/4 - fortepian - uczennica p. J. Ptasińskiej

II Miejsce - Grupa Młodsza - Jagoda Calik kl. I/6 - wiolonczela - uczennica p. B. Mańturz

 

 

Gostynińskie Spotkania Instrumentów Dętych Blaszanych „MŁODA BLACHA” 8-9 czerwca 2018

Wyróżnienie w Kategorii VI

Jeremi Smulski  kl. IV/6 - trąbka - uczeń p. Wojciecha Ziółkowskiego

Maciej Sugier kl. IV/6 - trąbka - uczeń p. Wojciecha Ziółkowskiego

 

 III Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny "Alla Polacca" w Warszawie 25 - 26 maja 2018 r.

Wyróżnienie

Maria Barzon kl. II/6 - fortepian - uczennica p. A. Wilczyńskiej

Luong Au Dung Nguyen kl. III/6 - fortepian - uczeń p. H. Sajdak

 

VII Festiwal Pianistyczny Uczniów PSM I st. nr 5 II roku nauczania Fortepianu Dodatkowego 25 maja 2018 r.

I nagroda - nie przyznano

II nagroda - Kacper Tomczyk kl. IV/4

III nagroda ex aequo - Maria Kazik kl. IV/4, Faustyna Królak kl. IV/4

Wyróżnienie ex aequo - Mateusz Socha kl.IV/4, Anna Pałka kl. IV/4

I nagroda Publicznosci - Kacper Tomczyk kl. IV/4

II nagroda Publiczności - Faustyna Królak kl. IV/4

III nagroda Publiczności - Anna Michalec kl. IV/4

 

I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny "Mały Werblista" w Warszawie 28 kwietnia 2018 r.

Wyróżnienie

Mikołaj Jannasz kl. I/6 - perkusja - uczeń p. J. Michalak

Bartosz Kamont kl. I/6 - perkusja - uczeń p. J. Michalak

 

XXII Międzynarodowy Konkurs Talentów im. Bogdana Warchala w Dolnym Kubinie (Słowacja) 27 kwietnia - 01 maja 2018 r.

Wyróżnienie I stopnia

Stanisław Neel Borek kl. III/6 - skrzypce - uczeń p. J. Sokołowskiej

 

 XX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe "Sanok 2018" w Sanoku 28 kwietnia 2018 r.

Wyróżnienie

Kategoria III

Dominik Bałdyga kl. VI/6 - akordeon - uczeń p. M. Kandefera

 

 XV Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe w Żyrardowie 27 kwietnia 2018 r.

I miejsce

Grupa IV

Ziemowit Figiel kl. VI/6 - skrzypce - uczeń p. I. Bednarczuk

 

 V Międzynarodowy Konkurs Panistyczny dla Dzieci i Młodzieży im. Beli Bartoka w Warszawie 27 - 29 kwietnia 2018 r.

III miejsce

Luong Au Dung Nguyen kl. III/6 - fortepian - uczeń p. H. Sajdak

 

Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 340 w Wieliczce 18-21 kwietnia 2018 r.

Wyróżnienie

Stanisław Neel Borek kl. III/6 - skrzypce - uczeń p. J. Sokołowskiej

 

IV Ogólnopolski Konkurs "Miniatrura wiolonczelowa"im. L. Szymłowskiego w Warszawie 21 - 22 kwietnia 2018 r.

II nagroda

Kinga Gabryś kl. V/6 - wiolonczela - uczennica p. M. Sęk

 

 

Szkolny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu ,,Muzyka w wykonaniu najmłodszych’’ 19 kwietnia 2018 r

I miejsce:

Hanna Bartnik kl. I/6 ucz. p. A. Dudka

Paula Bagińska kl. I/4 ucz. p. N. Pawlaszek

II miejsce

Anna Pięta kl. II/6 ucz. p. J. Ptasińskiej

Maria Barzon kl. II/ 6 ucz. p. A. Wilczyńskiej

III miejsce

Bianka Świniarska kl. I/6 ucz. p. N. Pawlaszek

Adam Kazanecki kl. II/6 ucz. H. Sajdak

Agata Pytlos kl. II /6 ucz. p. N. Pawlaszek

Maria Sawicka kl. I/6 ucz. p. N. Pawlaszek

Wyróżnienie

Jasmina Płocharska kl. II/6  ucz. p. J. Ptasińskiej

Aleksandra Matlas kl. I/6 ucz. P. A. Wilczyńskiej

Kinga Czajkowska kl. II/6 ucz. p. A. Buszty-Bąk

Wojciech Pol kl. I/6 ucz. p. N. Pawlaszek

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu 16-18 kwietnia 2018 r.

III nagroda

Stanisław Neel Borek kl. III/6 - skrzypce - uczeń p. J. Sokołowskiej

 

IV Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" w Warszawie 11 kwietnia 2018 r.

Wyróżnienie

Filip Wierzbicki kl. II/6 - gitara - uczeń p. J. Mazurka

 

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia oraz Gimnazjów "Mistrz klawiatury" 11 - 12 kwietnia 2018 r. w Warszawie

Grupa II

III miejsce

Maria Barzon kl. II/6 - fortepian - uczennica p. A. Wilczyńskiej

Wyróżnienie

Luong Au Dung Nguyen kl. III/6 - fortepian - uczeń p. Heleny Sajdak

 

II Turnieju Sekcji Instrumentów Klawiszowych

I miejsce

Maria Barzon kl.II/6 z klasy fortepianu p. A. Wilczyńskiej

Izabela Bargieł kl.III/4  z klasy fortepianu p. N. Pawlaszek

II miejsce

Loung Au Dung Nguyen kl.III/6 z klasy fortepianu p. H. Sajdak

Emil Sauer kl.IV/6 z klasy fortepianu p. A. Dudka

Dominik Bałdyga kl.VI/6 z klasy akordeonu p. M. Kandefera

III miejsce

Lena Krawczyk kl.II/6 z klasy fortepianu p. J. Ptasińskiej

Rozalia Sobota kl.III/4 z klasy fortepianu p. J. Ptasińskiej

Wyróżnienie I stopnia

Olena Wierchowicz kl.III/6 z klasy fortepianu p. J. Ptasińskiej

Phan Ha Ngan kl.VI/6 z klasy fortepianu p. B. Moryto

Wyróżnienie II stopnia

Agata Pytlos kl.II/6 z klasy fortepianu p. N. Pawlaszek

Alicja Pałtynowicz kl.II/6 z klasy fortepianu p. J. Ptasińskiej

Matylda Pastewka kl.III/6 z klasy fortepianu p. N. Pawlaszek

Thao Linh Bui Duc kl.VI/6 z klasy fortepianu p. B. Moryto

 

XI Ogólnopolski Konkurs uczniów wszystkich specjalności „Mały czy duży wirtuoz?” 12-13-14 marca 2018 r. w Warszawie

I miejsce

Maria Kazik kl. IV/4, - klarnet - uczennica p. K. Krajewskiego; Akompaniator p. J. Badaj

II miejsce

Phan Ha Ngan kl. VI/6, - fortepian - uczennica p. B. Moryto

Nikola Małecka kl. I/6 - flet - uczennica p. A. Kitowskiej; Akompaniator: p. A. Korpyta

Luong Au Dung Nguyen kl. III/6, - fortepian - uczeń p. Heleny Sajdak

Zuzanna Kościuszko kl. V/6, flet - uczennica p. A. Kitowskiej; Akompaniator: p. A. Korpyta

III miejsce

Maria Barzon kl. II/6 - fortepian - uczennica p. A. Wilczyńskiej

Zofia Dołżyńska kl. II/6 - fortepian - uczennica p. B. Moryto

Patryk Głosek kl. IV/6 - fortepian - uczeń p. J. Ptasińskiej

Izabela Bargieł kl. III/4 - fortepian - uczennica p. N. Pawlaszek

Zofia Moczarska kl. IV/4 - flet - uczennica p. A. Kitowskiej; Akompaniator: p. A. Korpyta

Wyróżnienie

Zbigniew Sajnaga kl. I/4 - klarnet - uczeń p. K. Krajewskiego; Akompaniator p. J. Badaj

Szymon Mazurek kl. II/6 - klarnet - uczeń p. K. Krajewskiego; Akompaniator p. J. Badaj

Wiktoria Kasak kl. IV/6 - klarnet - uczennica p. K. Krajewskiego; Akompaniator p. J. Badaj

Aleksandra Walska kl. I/4 - akordeon - uczennica p. M. Kandefera

Piotr Sawicki kl. II/6 - fortepian - uczeń p. B. Moryto

Michał Charczuk kl. III/6 - fortepian - uczeń p. B. Moryto

Tomasz Nyzio kl. V/6 - fortepian - uczeń p. B. Moryto

Agata Pytlos kl. II/6 - fortepian - uczennica p. N. Pawlaszek

Lena Krawczyk kl. II/6 - fortepian - uczennica p. J. Ptasińskiej

 

XX Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha - Warszawa 12.01.2018
II miejsce w kategorii klasy II: Maria Barzon, kl. II/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

II miejsce w kategorii klasy III: Loung Au Dung Nguen, kl. III/6, uczeń p. Heleny Sajdak (klasa fortepianu)

 

III Szkolny Konkurs Solfeżowy - Warszawa 05.12.2017

Grupa młodsza:

1 miejsce  ex aequo: Aleksandra Walska kl. 1/C4; Helena Michalak kl. 4/C6

2 miejsce  ex aequo: Helena Wadlewska kl. 4/C6; Michalina Matyjasik kl. 3/C6; Jakub Gołasiewicz kl. 3/C6

3 miejsce  ex aequo: Magdalena Żelaśkiewicz kl. 4/C6; Maja Kazanecka kl. 3/C6; Nela Ponikiewska kl. 3/C6

Grupa starsza:

1 miejsce: Maria Kazik kl. 4/C4

2 miejsce  ex aequo: Dominika Gołasiewicz kl. 3/C4; Anna Pałka kl. 4/C4

3 miejsce  ex aequo: Izabela Bargieł kl. 3/C4; Zofia Moczarska kl. 4/C4

 

X Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów Szkół Muzycznych I st. - Warszawa 29.11.2017
Wyróżnienie II stopnia: Filip Wierzbicki, kl. II/6, uczeń p. Jacka Mazurka (klasa gitary)

Wyróżnienie III stopnia: Nela Ponikiewska, kl. III/6, uczennica p. Szymona Kałuży (klasa gitary)

Wyróżnienie III stopnia: Dominika Gołasiewicz, kl. III/4, uczennica p. Jacka Mazurka (klasa gitary)
 

X Międzyszkolny Konkurs "Miniatura Fortepianowa" - Warszawa 18.11.2017
 II Nagroda (Grupa I): Maria Barzon, kl. II/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

Wyróżnienie (Grupa III): Thao Linh Bui Duc, kl. VI/6, uczennica p. Beaty Moryto
 

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" - Warszawa 11-12.11.2017
 Arcymistrz: Maria Barzon, kl. II/6, uczennica p. Agnieszki Wilczyńskiej (klasa fortepianu)

Supermistrz: Szymon Mazurek, kl. II/6, uczeń p. Krzysztofa Krajewskiego (klasa klarnetu)
 

— 2016 / 2017

 

 

 

 

Laureaci konkursów regionalnych, ogólnopolskich
i międzynarodowych w roku szkolnym 2016/2017 

 


VIII Ogólnopolski Konkurs „Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding” - Warszawa 29.05 - 03.06.2017
Wyróżnienie: Stanisław Neel Borek, kl. II/6, uczeń p. Julity Sokołowskiej (klasa skrzypiec)

Wyróżnienie: Ziemowit Figiel, kl. V/6, uczeń p. Joanny Rajkowskiej (klasa skrzypiec)
 

XII Festiwal Rytmu „Drum Battle” w Legnicy 18 - 20.05.2017
 Wyróżnienie w kategorii werbel: Natan Supeł, kl. III/6, uczeń p. Jolanty Michalak (klasa perkusji)

 

XIV Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe 12.05.2017
 Wyróżnienie: Wiktoria Kustra, kl. I/6, uczennica p. Marty Karpińskiej (klasa skrzypiec)

III Miejsce: Michalina Matyjasik, kl. II/6, uczennica p. Marty Karpińskiej (klasa skrzypiec)
 

Ogólnopolski Pianistyczne Forum Muzyki Polskiej w Skierniewicach 12.05.2017
 III Miejsce: Olena Wierchowicz, kl. III/6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej (klasa fortepianu)

 

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Tańce Świata” 25 - 27.04.2017
 Wyróżnienie: Stanisław Neel Borek, kl. II/6, uczeń p. Julity Sokołowskiej (klasa skrzypiec)

 

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II st oraz Gimnazjów „Mistrz Klawiatury” - Warszawa 24-25.04.2017
 II Miejsce: Olena Wierchowicz, kl. III/6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej (klasa fortepianu)

III Miejsce: Anna Głosek, kl. VI/6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej (klasa fortepianu)
 

III Ogólnopolski Konkurs Miniatura Wiolonczelowa im. L. Szymłowskiego Warszawa 22 - 23.04.2017
 III miejsce: Julia Milewska, kl. I/4, uczennica p. Beaty Mańturz (klasa wiolonczeli) II miejsce: Karolina Zielińska,
kl. VI/6, uczennica p. Małgorzaty Sęk (klasa wiolonczeli) II miejsce: Łucja Michalak, kl. II/6, uczennica p. Beaty Mańturz (klasa wiolonczeli)

 

III Mazowiecki Konkurs Gitarowy „Gitara na Pradze” Warszawa 11.04.2017
 Wyróżnienie: Dominika Gołasiewicz, kl. II/4, uczennica p. Jacka Mazurka (klasa gitary) Wyróżnienie: Andrzej Peplak, kl. II/4, uczeń
p. Marcina Olaka (klasa gitary) II miejsce: Maciej Zdzichowski, kl. V/6, uczeń p. Marcina Olaka (klasa gitary)

 

II Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Pianistów im. J. Kraśko w Suwałkach 04.04.2017
 Wyróżnienie: Laura Dryglas, kl. VI/6, uczennica p. Beaty Moryto (klasa fortepianu)

 

II Warszawski Festiwal „Miniatura Muzyczna na Instrumenty Dęte Blaszane” 24 - 26.03.2107
Wyróżnienie: Maciej Sugier, kl. III/6, uczeń p. Wojciecha Ziółkowskiego (klasa trąbki)

Wyróżnienie: JeremiSmulski, kl. III/6, uczeń p. Wojciecha Ziółkowskiego (klasa trąbki)
 

X Ogólnopolski Konkurs Wszystkich Specjalności „Mały czy duży wirtuoz?” Warszawa 13-14.03.2017
I Miejsce: Olena Wierchowicz, kl. III/6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej (klasa fortepianu)

II Miejsce: Paulina Bulkowska, kl. II/6, uczennica p. Małgorzaty Bąk-Sikorskiej (klasa skrzypiec)

II Miejsce: Maria Kazik, kl. III/4, uczennica p. Krzysztofa Krajewskiego (klasa klarnetu)

III Miejsce: Julia Chomicz, kl. III/6, uczennica p. Beaty Moryto (klasa fortepianu)

III Miejsce: Wiktoria Kasak, kl. III/6, uczennica p. Krzysztofa Krajewskiego (klasa klarnetu)

III Miejsce: Zuzanna Kościuszko, kl. IV/6, uczennica p. Aleksandry Kitowskiej (klasa fletu)

III Miejsce: Szymon Mazurek, kl. I/6, uczeń p. Krzysztofa Krajewskiego (klasa klarnetu)

Wyróżnienie: Izabela Bargieł, kl. II/4, uczennica p. Natalii Pawlaszek (klasa fortepianu)

Wyróżnienie: Stanisław Neel Borek, kl. II/6, uczeń p. Julity Sokołowskiej (klasa skrzypiec)

Wyróżnienie: Hanna Tofiluk, kl. I/6, uczennica p. Inny Bednarczuk (klasa skrzypiec)
 

III Ogólnopolskie Konfrontacje Duetów „Perkusja i ...” Warszawa 11.03.2107
 III Miejsce: Natan Supeł, kl. III/6, uczeń p. Jolanty Michalak (klasa perkusji)

 

XIX Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha Warszawa 10.02.2017
 III Miejsce: Luong Au Dung Nguyen, kl. II/6, uczeń p. Heleny Sajdak (klasa fortepianu)

 

II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny ”I pierwszak może być mistrzem” Warszawa 12.11.2016
 Tytuł Arcymistrza: Alicja Pałtynowicz, kl. II/6, uczennica p. Jolanty Ptasińskiej (klasa fortepianu)

Tytuł Super Mistrza: Luong Au Dung Nguyen, kl. II/6, uczeń p. Heleny Sajdak (klasa fortepianu)

Tytuł Mistrza: Jakub Gołasiewicz, kl. II/6, uczeń p. Aleksandry Buszty-Bąk (klasa fortepianu)

Mały Mistrz: Weronika Olejarz, kl. II/6, p. Inny Bednarczuk (klasa skrzypiec)

— ARCHIWUM

 

 

OSIĄGNIĘCIA NA PRZESTRZENI LAT

 

 

2016-2017 2015-2016  2014-2015  2013-2014

 

 

2012-2013  2009-2011  2006-2008  2003-2005

 

Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia nr 5 im. Henryka Wieniawskiego

 

ul. Globusowa 24, 02-436 Warszawa
tel./fax: 22 863 73 02

e-mail: wieniawski5@gmail.com

 

© 2017

POLITYKA COOKIES

I PRAWA AUTORSKIE

 

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie. Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©